Firma MORAKS

Solidny partner w interesach.

Rental - Wynajem odzieży roboczej


Na czym polega wynajem odzieży roboczej (Rental)?

System wynajmu odzieży roboczej to kompleksowa obsługa klienta, począwszy od skredytowania zakupu odzieży, poprzez regularne czyszczenie i pranie, odbiór i dowóz do klienta, aż po wymianę zużytej odzieży na nową. System ten pozwala na zachowanie wysokich walorów użytkowych oraz estetycznego wyglądu odzieży na pracowniku, przez nieporównywalnie dłuższy czas niż zapewnia jakikolwiek inny system.

Naszą usługę dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klientów, tak aby optymalnie dopasować wykorzystanie systemu do ponoszonych kosztów.

Know-how firmy

Specyfika branży firmy Moraks, zmusza do opracowania systemu jakim firma będzie się kierować. System ten obejmuje dwa działy: jeden związany jest z serwisem i obsługą klientów, a drugi dotyczy technologii prania. Usługa jaką oferujemy polega nie tylko na zapewnieniu pracownikom odzieży roboczej i utrzymaniu jej w czystości, ale także na szeregu czynności z tym związanych:

1. Kredytujemy zakup odzieży roboczej

ilość kompletów odzieży uzależniony jest od specyfiki branży klienta i od częstotliwości przebierania się pracowników w czystą odzież. Na podstawie wieloletniego doświadczenia doradzamy dobór odpowiedniej odzieży do stanowisk pracy zgodnie z zasadami BHP. Oprócz tego dodatkowo oferujemy wynajem szaf skrytkowych przeznaczonych do przechowywania odzieży czystej.

2. Serwis odzieży roboczej

Nasza firma stawia na rzetelną obsługę serwisantów, których zadaniem jest:

Przeprowadzenie pomiaru pracownika na wcześniej dobranym asortymencie odzieży
Dbanie o odpowiednie stany ilościowe przekazanej odzieży pracownikowi do użytku
Stałe monitorowanie jakości odzieży wykorzystywanej przez klientów
Bezpośredni kontakt z klientem
Doradztwo w zakresie bieżącej obsługi

3. Usługa w ramach wynajmu odzieży roboczej:

Najnowocześniejsze rozwiązania technologii prania pozwalają nam sprostać wymogom stawianym przez KLIENTÓW. W skład usługi wchodzi:

- Pranie odzieży
- Drobne naprawy odzieży
- Składanie odzieży
- Oznaczanie odzież kodem kreskowym z imieniem i nazwiskiem pracownika
- Wymiana zużytej odzieży na nową
- Monitoring obiegu odzieży
- Dostawa i odbiór od klienta
- Układanie odzieży w szafach skrytkowych

4. Monitoring obiegu odzieży on-line.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zakupiliśmy oprogramowanie, które pozwoli klientom na szybką i efektywną kontrolę obiegu odzieży.
Korzystając z usługi monitoringu można śledzić na bieżąco ilość odzieży wynajmowanej, co pozwala na efektywniejsze wykorzystanie odzieży z tytułu rotacji pracowników.
Oprócz tego program dostarcza wszystkich danych niezbędnych do bieżącej kontroli obiegu odzieży pomiędzy pralnią a zakładem.